Opinie2

UWAGA , WSZYSTKIE OPINIE  SĄ OPINIAMI NASZYCH KLIENTÓW MOŻNA POTWIERDZIĆ PISZĄC DO OSÓB ( podane są linki do facebooka )

Asia

Chcielibyśmy z całego serca podziękować najlepszym z najlepszych 🙂 współpraca z Wami to była świtna zabawa, pełna śmiechu i pięknych ujęć 😀 teraz dzięki Wam mamy przepiękną pamiątkę ślubną 🙂 SERDECZNIE POLECAMY Solosvid Film Studio

Paulina Drzewiecka

Długo zastanawialiśmy się, czy zdecydować się na kamerzyste i teraz mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja! uwiecznione momenty z najważniejszego dnia, których nikt by nam nie zwrócił  wspaniała atmosfera, krótki czas realizacji, uwzględnione wszystkie nasze prośby odnośnie filmu  teledysk i film robią wielkie wrażenie! polecam z całego serca Pana Darka, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia!

Katarzyna Derpińska

Na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować za świetną współpracę, za cierpliwość, rozwiewanie wszelkich wątpliwości oraz fachowe doradztwo. Darkowi za profesjonalizm oraz spokój, dzięki któremu obecność kamery w TYM dniu wcale nas nie stresowała. Film, który otrzymaliśmy dokładnie spełnia nasze oczekiwania. Wspaniale zmontowana ceremonia w kościele oraz wesele. Doskonale wyważona powaga uroczystości kościelnej z dynamicznym charakterem wesela. Film jest miłym zaskoczeniem dla rodziny i znajomych. Ogląda się go lekko i przyjemnie za pierwszym, dziesiątym czy dwudziestym razem.
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Solosvid wszystkim przyszłym Parom Młodym. Można by tu naprawdę wiele słów napisać o profesjonalizmie z jakim się spotkaliśmy, jednak nie ma takiej potrzeby, bo każdy kto tylko porozmawia z Panem Darkiem na pewno to zauważy.
Napiszę krótko – gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, znowu wybralibyśmy Solosvid

Dagmara Jurczyk

Zdecydowanie polecam wszystkim usługi Solosvid. Pan Dariusz okazał się fantastycznym kompanem podczas jednego najważniejszych dni w naszym życiu. Rewelacyjnie rozładowywał napięcie, wprawiał wszystkich w dobry nastrój i był bardzo profesjonalny, dzięki czemu obecność kamery pozostawała dla nas niezauważalna.
Film otrzymaliśmy w tempie ekspresowym, dzięki czemu od razu mogliśmy cieszyć się z utrwalonych najważniejszych momentów uroczystości. Nagranie spełniło nasze oczekiwania, jest dynamiczne, poruszające i zawiera w sobie wszystko to, o czym marzyliśmy.
Bardzo dziękujemy za współpracę i najlepszą pamiątkę.

Patrycja Skalska

Na wstępie chcieliśmy serdecznie podziękować Solosvid za wspaniałą współpracę od samego początku. Teledysk oraz film który otrzymaliśmy w pełni spełnia nasze oczekiwania 
Film ślubny ogląda się z OGROMNĄ przyjemnością, a gdy się kończy ma się go ochotę puścić jeszcze raz i jeszcze i jeszcze .
Bardzo dziękujemy za cierpliwość Pana Darka, profesjonalne porady i wysłuchanie naszych oczekiwań.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Dzięki Solosvid mamy niesamowitą pamiątkę, z tak ważnego dla nas dnia.
Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać – to były Pan Darek

Katarzyna Wielowska

Z wielką przyjemnością wystawiam Panom jak najlepszą rekomendację. Film weselny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jest doskonale zmontowany, ukazuje najważniejsze i najpiękniejsze momenty. Wszystko to sprawia, że możemy oglądać go w nieskończoność. Warto też dodać, że film powstał w niecały tydzień po uroczystości, co było dla nas ogromnym zaskoczeniem. Mimo tak krótkiego czasu realizacji jest pod każdym względem idealny. Ponadto Panowie podczas nabożeństwa i wesela byli dyskretni i niezauważalni, dzięki czemu nikt nie czuł się skrępowany. Serdecznie dziękujemy Panom za profesjonalne wskazówki, uwzględnienie naszych próśb oraz miłą i swobodną atmosferę podczas sesji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na SolosVid Film Studio. Będziemy każdemu gorąco polecać! 

Kamila Kulik

Polecam z całego serca film teledysk trailer wszystko tak pięknie zgrane . Mega profesjonalne podejście, super ujęcia. Pan Dariusz dowcipny miły i „niewidzialny”. Pamiątka przepiękna , film mogę oglądać cały czas ��dziękujemy Kamila i Bartosz

Karolina Ćwiek-Grzywaczewska

Chcielibyśmy serdecznie podziękować SolosVid Film Studio za świetną współpracę. Panu Dariuszowi za cierpliwość 😁 , profesjonalizm oraz fachowe doradztwo. Wspaniałe poczucie humoru Pana Dariusza powoduje, iż stres odchodzi na bok, a obecność kamery w tym ważnym dniu nie wprowadza w zakłopotanie. Atmosfera bardzo luźna co ułatwia współpracę. Film zmontowany został w błyskawicznym tempie. Już 4 dni po weselu mogliśmy zobaczyć reportaż z Naszej uroczystości. Najistotniejsze momenty są w odpowiedni sposób wyeksponowane. Przepiękne ujęcia z drona nadające uroku. Dodatkowo materiał jest naprawdę w wysokiej jakości. Film ogląda się lekko i przyjemnie za pierwszym, dziesiątym czy dwudziestym razem… Współpraca od początku do końca przebiegała u Nas bezproblemowo i wzorcowo.
Wszystkim przyszłym parom zastanawiających się nad wyborem kamerzysty ślubnego: zaufajcie SolosVid Film Studio😍, a nie pożałujecie! To wspaniała pamiątka i z całego serca polecamy to rozwiązanie wszystkim tym, którzy nie są do końca przekonani.
Kochani, zdjęcia, nawet najlepsze, nie dają tyle radości!😁😁😁

Karolina Kott

To, co otrzymaliśmy PO TYGODNIU (!) od naszego ślubu, od SolosVid, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Piękny film, cudowne ujęcia, doskonała jakość!!!
Najważniejsze momenty uchwycone przez „niewidocznego” Pana Darka, to namacalny dowód na to, że, bezdyskusyjnie mieliśmy okazję współpracować z profesjonalistą!
Ujęcia z drona, cudowny teledysk ślubny i dynamiczność filmu, zaskoczyły nas niesamowicie – do tego stopnia, że film możemy oglądać codziennie!

Jeśli szukacie Kogoś, kto na zawsze uwieczni ten najważniejszy dzień, jest pełen pasji i profesjonalizmu to jesteście w najlepszym możliwym miejscu!

SolosVid Film Studio to strzał w 10!
Nie zastanawiajcie się!

A my, bardzo dziękujemy, za współpracę i cudowną pamiątkę…!

Magdalena Wyganowska

Dziękujemy za wspaniały film z przygotowań, ślubu i wesela. Współpraca z Panami była przyjemnością a poczucie humoru i luz bijący od Pana Darka sprawiły, że nieczuliśmy skrępowania z powodu obecności kamery. Film został zmontowany znakomicie, z przyjemnością go oglądamy  A co bardzo istotne – film powstał w bardzo krótkim czasie. Polecamy współpracę z Panami!

Magdalena Piotrowska

Piękne wideo od przygotowań przed ślubem aż po plener, do tego bajeczne ujęcia z drona, nie mogliśmy wybrać lepiej. Film dostaliśmy już dwa tygodnie po ślubie, czego się w ogóle nie spodziewaliśmy! Bardzo dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem

Andżelika Pryds

Przekroczyli nasze oczekiwania na maxxa dostaliśmy wspaniały film z wesele przygotowań i pleneru. Każdemu polecam wybranie całego pakietu bo to co od nich dostaniecie jest wspaniałą praca i na pewno Was zaskoczy. Nie spodziewałam się że można tak uchwycić cały ślub. Na prawdę gorąco polecam

Hubert Nowacki

Jeśli komukolwiek zależy na wspaniałych momentach uwiecznionych na wideo – lepiej nie można trafić!
Profesjonalizm w każdym calu połączony z pasją i talentem do tworzenia wyjątkowych ujęć to nie jedyne co Panowie zaoferowali nam w ramach swojej współpracy. Asów w swojej talii mieli znacznie więcej – swobodna atmosfera, która mocno pomagała tego dnia pełnego napięcia i stresu, działanie w tle ( zapominaliśmy o fakcie bycia nagrywanym!) oraz błyskawiczny czas realizacji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
Dzięki Solosvid możemy przeżywać te wszystkie pozytywne emocje „bez żadnych limitów” za każdym razem, kiedy naciskamy „Play” na komputerze.
DZIĘKUJEMY!

Agnieszka Kopiecka

Solosvid to strzał w dziesiątkę! Dużą przyjemnością jest współpraca z Darkiem, któremu naprawdę bardzo zależy by materiał z wesela był najwyższej jakości. Zawsze punktualny i uśmiechnięty wprowadza dobrą atmosferę, by przed kamerą czuć się swobodnie. Z umowy wywiązuje się w 100 %, często dając od siebie coś „extra”! Z naszego filmu, teledysku i pleneru weselnego jesteśmy bardzo zadowoleni, filmy są dynamiczne, ciekawe i świetnie zmontowane. Darek ma bardzo wiele ciekawych pomysłów i wielki dar, bo filmy ogląda się po prostu świetnie, a nasz dostaliśmy bardzo szybko. Jak sam powtarza, „klient musi być zadowolony” – a my jesteśmy, nawet bardzo. Zatem jeśli chcecie mieć piękną pamiątkę ślubną to możecie liczyć na Solosvid 

Natalia Kamińska

Dziękujemy Wam za luźną, koleżeńską atmosferę, za ogrom śmiechu na plenerze, za ekspresowy czas realizacji i za to, że dzięki Wam zapomnieliśmy całkowicie że są kamery i że jesteśmy nagrywani. Świetny sprzęt i ludzie z pasją to doskonałe połączenie. Jeszcze raz dziękujemy!!!

Agnieszka Kapur

Cudowni kamerzysci 🙂 film spelnil nasze oczekiwania niesamowita pamiatka Pan Darek wykonuje swoja prace z niesamowitym zaangazowaniem widac ze lubi to co robi. Goraco polecamy.

Paulina i Robert

„Najwspanialsze wspomnienia widziane oczami kamery ” 🙂

Profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, elastyczność to cechy które charakteryzują SOLOSVID FILM STUDIO! 🙂 Współpraca z P.Dariuszem to czysta przyjemność.
Dziękujemy za cierpliwość, bardzo dobre rady, pozytywną atmosferę!
Dziękujemy za efekt końcowy za najpiękniejszą PAMIATKE! 🙂
SZCZERZE POLECAMY Solosvid to najlepszy wybór! 🙂

Olga Michalska

Olga Michalska

REWELACJA! Wszystkim, którzy poszukują nie tylko kamerzysty, ale również artysty, który potrafi z prostej sytuacji zrobić dzieło – polecamy. Fajnie jest spotykać na swojej drodze ludzi z pasją i cieszymy się, że mogliśmy Was poznać. Film z naszego śluby przeszedł nasze oczekiwania. Współpraca z Solosvid to czysta przyjemność.
Serdecznie dziękujemy!

Monika Sikorska

ślub w szczecin

Po naszym weselu polecamy wszystkim firmę (SOLOSVID)!!! Są rewelacyjni, bardzo sympatyczni, wyluzowani, ale profesjonalni w każdym calu. Podczas filmowania nagrań Panowie stwarzają bardzo fajna atmosferę – My jako młodzi w ogóle się przy nich nie stresowaliśmy. W trakcie wesela byli zawsze tam gdzie trzeba, a dla gości jakby niezauważalni. Dostaliśmy świetny materiał filmowy i niezastąpione teledyski, które pojawiły się już w pierwszym dniu po poprawinach. Ucieszyło nas bardzo podejście Pana Darka, który powiedział, że „Para Młoda ma być zadowolona z wykonania usługi przed jak i po weselu” – po zapłacie za cały materiał poprosiliśmy jeszcze o dodatkowe płyty z wesela i żadnego problemu nie było. Firma SOLOSVID posiada świetny, nowoczesny sprzęt- pięknie to wygląda, efekt niesamowity!! Po obejrzeniu filmu mamy ochotę na powtórkę. Oczywiście polecamy również fotografa Pana Krzysztofa Sokalskiego – „PHOTOARS” , który współpracuje z firma SOLOSVID. Tworzą razem rewelacyjny klimat. Świetna Ekipa!!! Panowie Gorąco pozdrawiamy i DZIĘKUJEMY 🙂

wolin

POWIEM KRÓTKO …
Rewelacyjny kontakt, świetna współpraca !!! Dbałość o szczegóły w każdym calu KREATYWNOŚĆ 🙂 Rozmowy na temat wspólnej wizji filmu 🙂 100 niezwykle elastycznych pomysłów na minutę i uwzględnienie KAŻDEJ naszej koncepcji!!! Otwartość i bezpośredniość 🙂 Super sprzęt i podejście do młodej pary, rodziców, gości, do drugiego człowieka 🙂 🙂 zero fuszerki, pełen profesjonalizm:-) 100 ludzi przerażonych informacją o obecności kamery na weselu, zachowywało się spontanicznie i naturalnie wśród kamery, która ani na chwilę nie robiła sobie odpoczynku 🙂 To mówi samo za siebie!! Polecamy gorąco i polecać będziemy każdemu!!!!! 🙂
Jeżeli chcecie aby wasz ślub naprawdę przepiękny zgłoście się do nich.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zaangażowania kamerzysty :::)) I FOTOGRAFA .Jesteśmy własnie po sesji zdjęciowej w plenerze brak słów by opisać naszego zachwytu i zadowolenia DZIĘKUJEMY WAM MONIA I WALDI

plener szczecin ślubny

Paulina Jakub Żoch Dziękujemy serdecznie panu Dariuszowi i panu Tomaszowi za piękny film. Nie spodziewaliśmy się, że w tak krótkim czasie można zmontować coś tak wspaniałego. Jesteśmy zachwyceni. Przy nagrywaniu czuliśmy wielką swobodę i mogliśmy być sobą. Panowie są przesympatyczni i mają ciekawe pomysły ! Wybraliśmy najlepiej jak mogliśmy i polecamy wszystkim, bo na prawdę WARTO !

Szczecin kamerzysta

Joanna Podsiadła — 100% profesjonalizm. Dzięki wam mamy cudowną pamiątke. Film nagrany super nie wymagał poprawek. Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i każdemu polecamy!!!

zachodniopomorskie

Dżesika Szmudzińska 100% profesjonalizmu. Świetny film i super zabawa przy nagrywaniu. Szczerze polecam.

lustrzankami

Elka ER Profesjonalnie w kazdym calu!! Filmy cudowne, zaangazowanie 100% , Kreatywnosc i Pomysly pierwsza klasa , Elastycznosc w pracy i ta wyrozumialość Emotikon wink Polecam wszystkim Parom ktore chca miec wspaniała pamiatke! Solosvid Najlepszy! Emotikon winkDziekujemy !!!

Plener ślubny

Karolina Futyma Najlepsi polecam wszystkim;)i dziękuję za piękne upamietnienie mojego wspaniałego dnia

kamerzysta filmowanie ślubów

Joanna Szczepańska Profesjonalizm, pasja, niewymuszony luz w pracy, piękne ujęcia, świetny sprzęt, doświadczenie = Solosvid Film Studio Emotikon smile Jeszcze raz baaaardzo Wam dziękujemy!

film w szczecinie

Anna Maria Dominika Wyżykowska Bardzo serdecznie dziekujemy za tak wspaniala pamiatke .Dzieki wam przez chwile moglismy poczuc sie jak gwiazdy filmowe jestescie profesjonalna firma , dzieki wam nasze spelnione marzenie zostalo uwiecznione i tych wspanialych chwil nikt nam juz nie zabierze.
Pan Dariusz wlozyl w kazdy filmik swoje serce, widac ze filmowanie to jest to co kocha jego psaja. Jest w tym najlepszy.Nie znajdziecie lepszego od niego !!!!!!!!!!!!!!
Polecamyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!! Ania i Aadam Wyzykowscy

Monika Aurelia Kaczmarek 10000% zadowolenia z usług firmy solosvid. Piękna pamiątka ze ślubu. Pełen profesjonalizm, ciekawe pomysły, miła atmosfera. Polecam każdemu z osobna.

koszalin

Monika Markiewicz Doskonali pod każdym względem dziękujemy za super przeżycia i cudowna pamiątkę Jednym słowem poprostu SUPERDziękujemy

Gdańsk

Kasia Dziel Przesympatyczni Panowie o niesamowitej energii do fotografowania ! Pełen profesjonalizm i różnorodność . Polecam Emotikon smile
Katarzyna Dziel

poznań

Christoph CE Pełna profeska, pełna głowa pomysłów i świetna motywacja do działania. Najlepsi !

Wrocław

Karolina Bramowicz Chcielibyśmy podziękować za piękną pamiątkę uchwycenia pierwszych sekund naszego wspólnego życia, naszych emocji…zabaw i radości naszych przyjaciół, rodziny, gości szalejących na parkiecie dzięki i tu wielkie ukłony dla Zespół Muzyczny „Les Visages” i szalonej prowadzącej Magdy, która mam nadzieję, że odnalazła swoją literę ,,A’’

warszawa

Maja Deneka Profesjonalizm w każdym calu, a co najważniejsze- widać, że pan Dariusz robi to co kocha! Jeśli szukacie kogoś kto jest w stanie w krótkim filmie opowiedzieć Waszą historię w sposób zapierający dech w piersiach, wybierzcie Solosvid! Możecie być pewni, że do filmu będziecie wracali bardzo często Emotikon wink My wracamy Emotikon smile Polecaliśmy do tej pory, polecamy teraz i polecać zawsze będziemy! Maja i Cezary

Kraków

Paweł Futyma Profesjonaliści w każdym calu. Gorąco polecam..!!!!!!!!!!!!

Berlin

Anna Reich Bardzo chcieliśmy podziękować dla SOLOSVID Film Studio za taką piękną pamiątkę. Taką fantastyczną robotę w naszym dniu Ślubu. Dziękujemy bardzo.
Pozdrawiamy gorąco i polecamy z całego serca!!! Ania i Kristof z Niemiec.

Wir danken dem SOLOSVID Film Studio für einen unvergesslichen Tag, den wir mit der DVD und dem Fotoalbum jetzt für immer haben werden. So eine tolle Arbeit hab ich noch nicht gesehen. Wir können ihn nur weiter empfehlen!!!
Ganz liebe grüße Anna und Kristof.

Monika Norbert Lachowicz Gorąco polecamy – profesjonaliści w każdym calu, świetna organizacja, doskonała współpraca, ich obecność gwarantuje wspaniałe wspomnienia z każdej uroczystości.Pozdrawiamy Monika,Ewelina ,Norbert.

zakopane

Daniel Kopacz Jeden moment, jedna chwila, emocje, radość i łzy…tego nie da się zatrzymać. Jednak można to uwiecznić i dzięki „SOLOSVID Film Studio” do tych chwil możemy wracać .Termin realizacji i znakomity kontakt zarówno przed weselem jak i po również zasługuje na duży plus.. Z całą pewnością polecamy Pana Darka i jego zespół i będziemy go również polecać naszym znajomym, aby i im mógł stworzyć wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia jaką my dzięki Niemu mamy.

zachodniopomorskie filmowanie

Karolina Knast My rowniez chcielibysmy bardzo serdecznie podziekowac za towarzyszenie nam w tym najpiekniejszym dla nas dniu, za profesjonalizm, za wspaniala pamiatke w postaci filmu, po prostu za Wasza obecnosc. Praca z Wami byla bardzo przyjemna, dzieki Waszemu poczuciu humoru i elastycznosci Emotikon smile. Dziekujemy, ze zgodziliscie sie przemierzyc taki kawal drogi, by moc towarzyszyc nam za granica kraju. Powstal bardzo piekny film, wspaniala pamiatka. Goscie byli naprawde wzruszeni, ogladajac go. DZIEKUJEMY! Karolina & Kai

trailer weselny

Alebazi Nadra Szczerze polecam Solosvid Film Studio za profesjonalizm pod każdym calem! Spełnili nasze oczekiwania ponieważ są kreatywni, elastyczni, słowni i z bardzo dużym poczuciem humoru!!! Nie zapomnimy tej PRL-owskiej zabawy! Dziękujemy

Iza Bednarczyk

szczecinie wideofilmowanie

Film ,który uwiecznił nasz ślub i wesele jest tak niezwykły, że trudno go opisać w kilku słowach, ogląda się go z wielkim zaciekawieniem i uśmiechem.
Dzięki SolosVid mamy świetne wspomnienia z wesela , profesjonalnie zmontowany film, starannie z wyczuciem dobrana muzyka , wszystko w najwyższej jakości.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i P O L E C A M Y wszystkim.Pozdrawiamy ;

Małgorzata Żejmo

Kamerzysta szczecin

Szczerze polecam!
Świetna i bezproblemowa współpraca,
stały kontakt, luźna i miła atmosfera
a do tego profesjonalne podejście do klienta 😉
Wykonanie filmu na najwyższym poziomie!
Dziękujemy jeszcze raz za piękna pamiątkę!

Patrycja Rafał Komorowicz

slub wideofilmowanie

Jak kamerzysta to tylko Darek z SOLOSVID!!! Pełen profesjonalizm, ale zarazem świetna atmosfera! Zmontował nam taki film o jakim nam się nie śniło! Przerósł nasze oczekiwania! Wielkie dzięki! Każdemu będziemy polecać i sami pewnie jeszcze kiedyś skorzystamy na inną okazję! Kamerzysta z powołania! Pozdrawiam i jeszcze raz DZIĘKI 🙂

Basia Kukulak

Fajna elastyczna współpraca, na luzie i z uśmiechem 🙂 zadowolenie klienta jest dla nich najwazniejsze, wszelkie poprawki wykonane bez problemu i na medal:) jakość filmu niesamowita, super montaż 🙂 jesteśmy zadowoleni i polecamy z czystym sumieniem 🙂 Basia i Karol.

Ewa Piertuszewicz

Witamy,chcielismy Wam bardzo podziekowac za wspaniala pamiatke z naszego slubu. Wspolpraca z Wami to czysta przyjemnosc,fachowa, profesjonalna i szybka obsluga. Serdecznie dziekujemy.

Maja Schlecht

Wspaniala i bardzo mila wspolpraca i super profesjonalny film! Mamy teraz tak piekna pamiatke z naszego wesela! Napewno sie jeszcze kiedys zobaczymy! 🙂Dziekujemy <3 <3 <3

Maja i Reinhold �